SANAL OFİS
   AVUKATLARIMIZ
   MAKALELER
Ip Adresiniz
44.222.64.76
  Aktif Ziyaretci
1
  Sayfa Yüklendi
0,08 saniye
 
Toplam Çoğul Ziyaret
167185
Toplam Tekil Ziyaret
96425
Bugün Tekil Ziyaret
10
Dün Tekil Ziyaret
23
   
   
   
   

 
Hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri sunan büromuz İstanbul'da hizmet vermekte olup, ağırlıklı olarak Ticaret Hukuku, Ceza Hukuku, İş Hukuku, Aile Hukuku ve İcra Hukuku alanlarında hizmet vermektedir.

Öncelikli amacımız müvekkillerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en etkili hukuki desteği sağlamaktır. Bu amaçla müvekkillerimiz ile yakın işbirliği kurmak suretiyle ilgili sektörün özellikleri çerçevesinde müvekkillerimizin ihtiyaçlarını belirlemekte ve bu ihtiyaçlara cevap verecek gerçekçi bir çalışma şekli sunmaktayız.

Vizyonumuz hukuki bilgi ve tecrübelerimizi, dürüstlük ve adalet ilkeleri ışığı altında kullanarak mesleğimizi ifa etmektir.

Misyonumuz müvekkillerimizin kendilerini titizlikle temsil ettiğimize, haklarını korumak ve savunmak için gereken her türlü hukuki mücadeleyi vereceğimize dair inanç ve güvenlerini kazanma esasına dayanmaktadır.Bu çerçevede müvekkillerimiz, faaliyetleri ile doğrudan veya dolaylı şekilde ilgili tüm hukuki konularda tarafımızca bilgilendirilmekte, gerekli olduğu takdirde olası hukuki risklere karşı önceden uyarılmakta ve kendilerine gereken her aşamada hukuki yardım sağlanmaktadır.

Büromuz müvekkillerimizin hukuki ihtiyaçlarına zamanında ve etkili şekilde cevap vermek ve faaliyetlerinin başarısını sağlamak amacıyla tüm kişisel bilgi birikimi ve tecrübelerini kullanır. Müvekkillerimizin hukuki sorunları daima ilgili alanda bizzat takip edilir ve müvekkil bilgilerinin gizliliğine azami dikkat gösterilir

ANASAYFA | HAKKIMIZDA | FALİYET ALANLARIMIZ | ÜYE GİRİŞİ | İLETİŞİM
Copyright 2004 - 2024 DemirYildiz Sitesinde Bulunan Bileşenler,Yazılar,Resimler ve Tasarımların Yayın Hakları Saklıdır.
Web Tasarım : [ datasarim ]