SANAL OFİS
   AVUKATLARIMIZ
   MAKALELER
Ip Adresiniz
44.222.64.76
  Aktif Ziyaretci
1
  Sayfa Yüklendi
0,08 saniye
 
Toplam Çoğul Ziyaret
167184
Toplam Tekil Ziyaret
96425
Bugün Tekil Ziyaret
10
Dün Tekil Ziyaret
23
   
   
   
   
 

1136 sayılı Avukatlık Kanunu`nun 55. ve Türkiye Barolar Birliği Reklam Yönetmeliği`nin 9/2. maddesinde çizilen çerçeve içinde ; Hukuk Büromuzca "av.tr" uzantılı web sitemizde verilen sanal ofis hizmetimiz ile , Müvekkillerimiz kendilerine ait iş dosyalarının içeriklerini ( dava ve cevap dilekçeleri , delil listeleri, beyan dilekçeleri, bilirkişi raporları , duruşma ve keşif tutanakları ile gerekçeli karar vs., haciz tutanakları , harç yatırma makbuzları vs. ) inceleyip ; belgelerden örnek alma ve kurumsal müvekkiller yönünden özel olarak hazırlanan raporlamalara ulaşma olanağına sahip olacaklardır.

Bu hizmetimizden yararlanmak için , büromuza bizzat başvurup "İNTERAKTİF İŞLEM TALEP FORMU" nu düzenleyip , "İNTERAKTİF İŞLEM KULLANIM TAAHHÜTNAMESİ" ni imzalamanız gerekmektedir. Bu başvurudan sonra , Müvekkilimize KULLANICI ADI ve KULLANICI ŞİFRESİ verilerek , hizmetten yararlanmaya başlayacaklardır. Veri tabanı ve güvenlik altyapısı ; yukarıda belirtilen mevzuata uygun olarak ŞİFRE-ALGORİTMA sistemi ile kurulmuş ve korunmuş olup ; Müvekkil yalnızca kendisine ait bilgi ve belgelere ulaşabilecektir.

SANAL OFİS KULLANICI ADI VE ŞİFRESİ VERİLDİKTEN SONRA , WEB ARAYÜZDE YER ALAN "ÜYE GİRİŞİ" BÖLÜMÜNDEN GİRİLMEK SURETİYLE BU İNTERAKTİF HİZMETİMİZDEN YARARLANABİLİRSİNİZ.

ANASAYFA | HAKKIMIZDA | FALİYET ALANLARIMIZ | ÜYE GİRİŞİ | İLETİŞİM
Copyright 2004 - 2024 DemirYildiz Sitesinde Bulunan Bileşenler,Yazılar,Resimler ve Tasarımların Yayın Hakları Saklıdır.
Web Tasarım : [ datasarim ]